Skocz do zawartości

Na jaką kartę wymienić GTX1060? (budżet 2000zł)


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez dragzor,

Recommended Posts

Witam.

Nie wiedziałem za bardzo gdzie napisać, za co z góry przepraszam.

 

Dysponuję budżetem w wysokości 2000zł i chciałbym zmodyfikować PC. Mój dylemat to kwestia co bardziej nadaje się do wymiany - karta GTX 1060 czy procesor i5 8400.
Myślałem, by sprzedać grafikę i kupić RTX'a 2070. Czy według Was jest to optymalny ruch?

Edytowane przez madnessmilo
Link to post
Share on other sites

Nie wczytywałem się w karty, ale szok, że 2060 Super = 2070. Chyba najlepszy stosunek ceny do jakości.

Jeśli chcesz naprawdę cicho i chłodno,a do tego w miarę tanio,to...

https://xtreem.pl/grafiki/1337-kfa2-geforce-rtx-2060-super-ex-1-click-26isl6mpx2ek.html

https://www.purepc.pl/karty_graficzne/kfa2_geforce_rtx_2060_super_ex_1click_oc_test_karty_graficznej

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedzi. Zasilacz 650W, ale tak czy siak procesor niepodkręcalny o czym wspomniał joker.

 

Jest widzę spory wybór tych kart w granicach 2000zł. Nie wiem czy jest warto dopłacać kilkaset zł do 2070 super dla ~>10kl/s (na oko).
Bardzo mnie zaciekawiła 5700xt. RT w ogóle nie ma dla mnie znaczenia, jestem graczem starej daty, chodzi mi głównie o płynność rozgrywki i jak największą ilość klatek/s oraz skok wydajności względem GTX'a 1060.

Na chwilę obecną wygląda to tak: 5700xt>=2060s*>2070>2070s

*plusem jest CoD gratis, w którego nie ukrywam grało się przyjemnie w becie.

Nie ma kłopotów ze współpracą AMD - INTEL?



 

Edytowane przez madnessmilo
Link to post
Share on other sites
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...