Skocz do zawartości

RTX 2070 Super.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Artok,

Recommended Posts

Witam wszystkich,

 

mam pytanie odnośnie tytułu tematu. Planuję spokojną rozbudowę starego zestawu, a raczej kupienie nowego. 

 

Chcę zacząć w tym miesiącu od kupienia nowej karty graficznej, do moich starych kart już nie wychodzą nowe sterowniki i przez to mi system robi nieładne niespodzianki w formie "niebieskich ekranów śmierci".

 

Nowy komputer będzie wykorzystywany głównie do gier w 1080p (może w przyszłości przesiądę się na wyższą rozdzielczość, najpierw nowa stacjonarka a na koniec monitor).

 

Zastanawiam się nad kupieniem RTX 2070 Super tylko nie wiem na którego nie-referenta zwrócić uwagę, a może coś konkurencyjnego?

 

Ktoś z was ma jakieś pomysły? 

 

Z góry dzięki za wszelką pomoc,

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich,

 

mam pytanie odnośnie tytułu tematu. Planuję spokojną rozbudowę starego zestawu, a raczej kupienie nowego.

 

Chcę zacząć w tym miesiącu od kupienia nowej karty graficznej, do moich starych kart już nie wychodzą nowe sterowniki i przez to mi system robi nieładne niespodzianki w formie "niebieskich ekranów śmierci".

 

Nowy komputer będzie wykorzystywany głównie do gier w 1080p (może w przyszłości przesiądę się na wyższą rozdzielczość, najpierw nowa stacjonarka a na koniec monitor).

 

Zastanawiam się nad kupieniem RTX 2070 Super tylko nie wiem na którego nie-referenta zwrócić uwagę, a może coś konkurencyjnego?

 

Ktoś z was ma jakieś pomysły?

 

Z góry dzięki za wszelką pomoc,

 

Pozdrawiam.

Nie wiem czy nie warto dołożyć stówki do używanej 2080' tki.

Ja ostatnio taką wyrwałem i dzisiaj przychodzi.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Artok: Dzięki, poszukam po pracy.

 

AdineX2: Mimo iż to kusząca alternatywa to skłaniam się w kierunku nowych produktów ze sklepu.

Zastanawia mnie jeszcze taka wersja: http://www.inno3d.com/products_detail.php?refid=492

 

Miałbym możliwość jej zorganizowania, nie wiem tylko czy jest sens skłaniać się na takie wodne chłodzenie karty czy lepiej zostać przy tradycyjnym chłodzeniu powietrzem. 

 

Mieliście kontakt z tą marką?

Link to post
Share on other sites

Artok: Dzięki, poszukam po pracy.

 

AdineX2: Mimo iż to kusząca alternatywa to skłaniam się w kierunku nowych produktów ze sklepu.

Zastanawia mnie jeszcze taka wersja: http://www.inno3d.com/products_detail.php?refid=492

 

Miałbym możliwość jej zorganizowania, nie wiem tylko czy jest sens skłaniać się na takie wodne chłodzenie karty czy lepiej zostać przy tradycyjnym chłodzeniu powietrzem. 

 

Mieliście kontakt z tą marką?

 

 

Moim zdaniem: lepiej zostać przy tradycyjnym chłodzeniu powietrzem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Od siebie moge polecić Palita w wersji GameRock (premium czy nie, daje rade). Nie bede tu przytaczał ilości klatek bo sporo testów w necie ale temperatury jakie osiąga w moim przypadku (dobrze wentylowana obudowa) to jak narazie maksymalnie 65C. Do tego cicha i minimalistyczna ilość ledów. W razie pytań służę pomocą.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...