Skocz do zawartości

Gamepad pod gry motocyklowe.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Kamil369,

Recommended Posts

Cześć szukam jakiegoś DOBREGO DO PC  pada pod gry motocyklowe RIDE 1 2 3 czy Moto GP. 

Od razu mówię że nie  znam się jakoś specjalnie w  tym temacie.

 

Wiele osób poleca pada od X360 pytanie czy tym padem można płynnie sterować motocyklem ? hehe wiecie co mam na myśli ;) łagodne skręty i łagodne "odkręcanie" manetki czy hamowanie. Nie w systemie 0 - 1. 

 

Czy taki pad od X360 to zapewnia ? Swego czasu miałem PS2 i tam można było płynnie dodawać gazu czy hamować w zależności od siły nacisku na przycisk, pad od X360 ma coś takiego ? 

 

A może polecicie coś innego DualShoka 4 ? hmm

Edytowane przez shakal84
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • Rozwiązanie

Do PC zdecydowanie pad od XBOX ONE S.

Jest to ulepszony pad do xboxa one. Główna różnica to bluetooth, dzięki któremu podłączysz go bezprzewodowo bez tego śmiesznego dongla.

Od 360 też się trzyma jak na 14-letni sprzęt i w sumie daje radę.

 

Decydując się na dualshocka czeka Cię często ręczna konfiguracja, a wsparcie sterowania żyroskopem, który jest w DS4 jest raczej bajerem, którego nikt prawie nie używa.

 

Ale jak tylko gry wyścigowe to może kierownica?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za porady, zdecydowałem się na pada od X ONE z bluetooth. Względem gry  na zwykłych "strzałkach" to jest niebo a ziemia i gra się teraz super płynnie.  ;)  A kierownicę również posiadam G27 z H shifterem hehe ale grać na niej  w gry motocyklowe jakoś nie bardzo mi się widzi.  

Edytowane przez shakal84
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...