Skocz do zawartości

Logitech g700s - następca?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Leminairre,

Recommended Posts

Moja ulubiona myszka zaczyna świrować.

Rolka przestała mieć opór i lewy przycisk słabo reaguje.

Ta myszka idealnie pasuje do mojej ręki i szukam czegoś o bardzo zbliżonych rozmiarach.

W nowej myszce przyciski dodatkowe (Logitech g700s na lewym boku) są mi zbędne bo tych nie używałem .

Dla mnie w nowej musi być, rolka podczas obracania musi mieć przeskok, rolka sama w sobie musi być programowanym przycikskiem.

Przyzwyczaiłem się że w strzelankach mam ustawiony atak nożem i nie chcę z tego rezygnować.

Dodatkowo szybki dostęp do zmiany DPI jest wskazany.

G700s ma na lewej krawędzi taki przycisk którym zmieniam 3 różne ustawienia.

Fajnie jak na myszce jest jakaś dioda która informuje jakie z 3 ustawień DPI akurat jest w użyciu.

Tylko wireles ale kabel do ładowania z USB podczas użycia a nie oddzielny dock do baterii.

 

Moja propozycja.

Logitech M720 Triathlon £35.97

https://www.amazon.co.uk/Logitech-Triathlon-Wireless-Bluetooth-Windows/dp/B01KZVQB42/ref=mp_s_a_1_38?ie=UTF8&qid=1547199041&sr=8-38&pi=AC_SX236_SY340_QL65&keywords=logitech+mouse+wireless

 

Logitech MX Master 2S £84.56

https://www.amazon.co.uk/Logitech-Rechargeable-Multi-Device-Programmable-Productivity/dp/B071KZS3MF/ref=mp_s_a_1_31?ie=UTF8&qid=1547199187&sr=8-31&pi=AC_SX236_SY340_FMwebp_QL65&keywords=logitech%2Bmouse%2Bwireless&th=1&psc=1

 

Poprzedni model MX Master £58.98

https://www.amazon.co.uk/Logitech-Master-Wireless-Bluetooth-Windows/dp/B0761YL588/ref=mp_s_a_1_8?ie=UTF8&qid=1547199719&sr=8-8&pi=AC_SX236_SY340_FMwebp_QL65&keywords=logitech%2Bmouse%2Bwireless&dpPl=1&dpID=41ch3mPOqPL&ref=plSrch

 

Jestem niedzielnym graczem w BF na laptopie i co do tej droższej myszki nie jestem pewny czy jest sens dopłacać?

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez ostryb
Link to post
Share on other sites

Wymóg bezprzewodowości, jest już niezmienny, huh?

Generyczny kształt G700s, zapewnia niemal całkowity brak odpowiedników.

Posiadając konieczność gry w cokolwiek, zdecydowałbym się na coś iście prozaicznego we wspomnianym credo.

Począwszy od G603 na AA, kończąc na G703/G403 Wireless - myszy z najlepszymi obecnie sensorami.

Cena serii MX Master, jest wypadkową eskalacji myszy do produktu tfu, premium - imaż sensora zupełnie wypełnia casualową pracę z komputerem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@UP Mam nadzieję że wszystko zrozumiałem co napisałeś ;) .

 

G603 odpada bo będzie za niska.

G703 jest w cenie £71.90

https://www.amazon.co.uk/Logitech-Wireless-Powerplay-Compatibility-Lightspeed/dp/B07338LDKF/ref=mp_s_a_1_1?ie=UTF8&qid=1547330297&sr=8-1&pi=AC_SX236_SY340_QL65&keywords=logitech+g703+wireless+gaming+mouse&dpPl=1&dpID=31Zbzsy6XnL&ref=plSrch

Czyli MX Master £58.98 jest tańszy a wygląda na bardziej podobną do G700S.

 

Nie musi być Logitech inne firmy mogą być.

Chciałem kupić G700S ale nowe są nie dostępne.

A zależy mi na jak najbardziej podobnej myszce.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Zarówno G603, jak i G703, posiadają ten sam kształt - 43mm wysokości, to całkiem pokaźna ilość.

 

Esencją całego problemu, jest znalezienie myszy odpowiadającej kryterium, wszak jeden dezyderat wyklucza poprzedzający.

Logitech niestety nie zrewidował linii G700s, na próżno szukać tegoż kształtu.

Bezprzewodowść wypiera potencjalnych pretendentów i utrzymuje status wąskiego grona - Logitech.

MX Master, to model stworzony z ideą pracy - wszelakie szybsze ruchy wywołują negatywne odbicie na sensorze, musisz odpowiedzieć sobie jak bardzo ten szkopuł Cię dotyczy.

 

Również pozdrawiam!

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Czyli G703 będzie lepszym wyborem do grania.

Bezprzewodowa myszka musi być.

Gram na laptopie w ciężarówce i laptop stoi na kierownicy a myszką ruszam na twardej podkładce która leży na udzie.

Tak jest najwygodniej dla mnie.

Jak czasami mam słabą baterię i podłączam kabel to on trochę przeszkadza w ruchach.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...