Skocz do zawartości

MSI Z97 Gaming 3. Urwana śruba od radiatora mostka :/


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez rexio22,

Recommended Posts

Witam serdecznie. Potrzebuje pomocy/sugestii/rady co zrobić w przypadku, gdy odkręcając mostek na płycie MSI Z97 Gaming 3 ukręciła mi się jedna śruba i teraz nie mam jak zamocować radiatora do mostka. Robiłem pełne czyszczenie płyty wraz z wymianą termopadów na sekcji zasilania i nagle taki zonk ;__; Ma ktoś może jakiś pomysł co zrobić lub jak się ratować? Próbowałem rozwiercić i wkręcić troszkę większą śrubę lecz bezskutecznie :( może ktoś posiada uszkodzoną płytę z serii gaming? Nie wiem co robić, a nie chce przegrzać układu :/

Link to post
Share on other sites

Może jakiś cieniutki nit? Ewentualnie przejdź się do lokalnego serwisu komputerowego może coś wygrzebiesz.

a jak Ci powiem, że pracuje jako serwisant to uwierzysz? Wyczyściłem miliony takich mostków i pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło. Dobrze że na swojej płycie, a nie klienta. Wolałbym nie używać nita, żeby to złapać bo musiałbym to robić przy laminacie. Jeden zły ruch i płyta śmietnik :/

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Problem zażegnany.
Wielki ukłon w stronę MSI Polska.

Skontaktowałem się z serwisem MSI Polska. Opisałem im swój problem. Przez telefon usłyszałem słowa "[...] raczej będzie problem z tym radiatorem do tak starej płyty, ale proszę napisać maila ja go przekaże chłopakom z serwisu. W razie co zawsze może Pan przysłać płytę i odpłatnie to naprawimy". Po napisaniu maila i oczekiwaniu raptem 2 i pół godziny dostaje wiadomość o następującej treści:
 

"Witam, prosimy o adres, serwis zdecydował, że wyślą Panu tę część gratis. :-)" 

Wielki szacunek ode mnie dla MSI Polska za wsparcie i pomoc.

Link to post
Share on other sites

Bez przesady, to tylko malutka śrubka o wartości 30 groszy? pewnie wyślą w liście ekonomicznym.

 

w tam tym miesiącu jak do nich pisałem że mam problem ze sprzedającym, który próbował mnie oszukać na gwarancję 

 

to nie chcieli mi pomóc, tylko odsyłali do UOKiKu, a wystarczyło tylko wymienić wentylatorek na grafice (o wartości ~25 zł)

Link to post
Share on other sites

Bez przesady, to tylko malutka śrubka o wartości 30 groszy? pewnie wyślą w liście ekonomicznym.

 

w tam tym miesiącu jak do nich pisałem że mam problem ze sprzedającym, który próbował mnie oszukać na gwarancję 

 

to nie chcieli mi pomóc, tylko odsyłali do UOKiKu, a wystarczyło tylko wymienić wentylatorek na grafice (o wartości ~25 zł)

Wysyłają mi cały radiator, a nie tylko śrubkę :) Gdyby brakowało śrubki nie byłoby problemu. Sęk w tym, że pół śrubki utkwiło w gwincie radiatora

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...