Skocz do zawartości

Problemy z napędem LG SuperMulti GH24NSD1.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Peterr,

Recommended Posts

Witam. Założyłem nowy temat, ponieważ mam problem z napędem LG SuperMulti GH24NSD1. Pierwszy taki napęd zakupiłem na stronie Morele.net. Napęd nie czytał płyt, tacka wysuwała się tylko do połowy i nie chowała się po użyciu przycisku oraz wydawał bardzo dziwne dźwięki. Napęd poszedł na reklamacje. Drugi model, który mi podesłano pierwszego dnia działał prawie bez zarzutu. Prawie bo tacka również wysuwała się do połowy ale napęd czytał płyty. Drugiego dnia komputer zaczął bardzo długo się uruchamiać, a kiedy już się uruchomił to można było zauważyć takie same problemy. Tym razem napęd nie poszedł na reklamacje, lecz go zwróciłem, dzięki czemu odzyskałem pieniądze. Dzisiaj zakupiłem ten sam napęd, ale w sklepie stacjonarnym. I znów pojawiły się te same problemy co z poprzednikami.

 

Więc pozostaje teraz tylko zapytać: czy jest to może jakaś "zła seria" napędów czy po prostu źle coś podłączam czy może jest jeszcze jakiś inny powód, przez który może się tak dziać. Kabel sata można podłączyć to pierwszego lepszego portu czy może trzeba podłączyć do jakiegoś konkretnego oraz "pogrzebać" coś jeszcze w biosie? 

 

Specyfikacja komputera

Procesor: Intel Pentium G4560

Płyta główna: Gigabyte GA-H170M-D3H DDR3

Pamięć RAM: Kingston Genesis 2x4 GB 1333 MHz DDR3

GPU: MSI GTX 1050 GAMING X 2 GB

Dysk twardy: Seagate 500 GB

Zasilacz: Neotec Maxiumus 600W (nie z czarnej listy)

System operacyjny: Windows 10 PRO 64 bit

Antywirus: 360 Total Security 

 

 

Z góry dziękuję za pomoc :lol: .


Po kilku godzinach szukania przyczyny, problem udało się rozwiązać. Winny był kabel od zasilacza :P .

 

Temat do zamknięcia.

Edytowane przez KarlDżonson
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...