Skocz do zawartości

Wiedźmin 1 przestał działać


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez MESSER,

Recommended Posts

Próbowałem chyba już wszystkiego: wpisanie w linijkę -dontforceminreqs, przeinstalowanie gry na GOG, zainstalowanie pirata, zmiana trybu zgodności do wszystkich systemów przed Win7, dodanie do zapory, antyvira nie posiadam, uaktualnienie wszystkich bibliotek DX, zmienianie odświeżania ze 120Hz na 60Hz. Nic nie działa. Nawet nie wchodzi do gry poza 2 przypadkami, że pokazali mi się patroni na początku ale to jakieś 1s-2s i "przestał działać". Znalazłem jakiś sposób poniżej ale nie ogarniam co tam trzeba robić za bardzo więc nie ruszałem tego. Czy ktoś ma jeszcze jakieś pomysły? Czy inni też nie mogę na Win7 odpalić w ogóle Wiedźmina 1?


 


https://www.gog.com/forum/the_witcher/how_to_get_playable_performance_on_a_ridiculously_underpowered_computer


Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Na jakim sprzęcie są problemy, z tego co kojarzę w pierwszej wersji sterowników Adrealine dla kart AMD były kłopoty z uruchomieniem właśnie Wiedźmina 1 i kilku innych gier na DX9 (była przez to mała "gównoburza" bo ktoś odpowiedział z AMD w mediach społecznościowych, że to są stare gry i nie opłaca się sterowników łatać).

Więc polecił bym sprawdzenie wszystkich aktualizacji systemu i sterowników.

Na koniec mam pytanie czy inne gry na DX 9 działają?( Nie wszystkie mogą odpalić bo w aktualizacjach jakiś czas temu zablokowano w systemie działanie starych "dziurawych" zabezpieczeń płyt CD/DVD z grami typu Safe Disc/Securom).

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...