Skocz do zawartości

Wpływ warunków atmosferycznych


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez elvismt,

Recommended Posts

Witam-jaki wpływ może mieć śnieg,deszcz itd na odbiór internetu?Jak z przesyłem/odbiorem i pingiem? Czy będzie skakał czy jakoś w miarę stabilnie? Konkretnie chodzi mi o T-mobile, 60MB/s, odległość od BTS -u obsługującego wszystkie standardy to ok 70-100 metrów w linii prostej. Jeśli to ważne -mieszkam w kamienicy (czyli grube mury)-dzięki za info-pozdrawiam :)


EDIT: Serio nikt mi nie może jakoś obrazowo odpowiedzieć?

Edytowane przez zwolay
Link to post
Share on other sites

Czyli mówisz o necie LTE, jeśli bts jest oddalony o 100m to warunki atmosferyczne nie powinny stanowić problemów tym bardziej że im niższa częstotliwość tym bardziej warunki atmosferyczne nie zrobią większej różnicy ( 800Mhz 2600Mhz ) 

Większym problemem może być ilość podłączonych jednocześnie klientów (pasmem trzeba się wtedy podzielić)

 

Tyle w temacie 

Link to post
Share on other sites

Dzięki za info-jeszcze pytanie: skąd mam wiedzieć że jestem zalogowany akurat do tego BTSa a nie innego? Żeby nie było tak że wydaje mi się że mierzę przepustowość BTS X a tak naprawdę mierzę Y :)

Link to post
Share on other sites

No-wczoraj akurat byłem z 10 m od tego BTSa więc na 100% tam mnie zalogowało-speed test pokazał bardzo dobre wyniki-ponad 30 Mb/sek download ,niewiele mniej upload a ping marzenie-22 ms.Dzięki za pomoc. 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...