Skocz do zawartości

Jaki internet mobilny - Orange czy T-Mobile?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez PaulG,

  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą ofertę internetu wybrałbyś na moim miejscu?

    • Orange dla rodziny 4 G (150+100) 250 GB
      0
    • T-Mobile MAX - BEZ LIMITU


Recommended Posts

Witam, moja dziewczyna wprowadziła się do bloku, w którym jedyną możliwością jest podpięcie się pod kabel telefoniczny w Orange i internet 20/1 Mb/s. Ewentualnie inwestycja w internet mobilny. Przeglądałem dziś różne oferty, biorąc pod uwagę prędkość transmisji danych najlepszy internet LTE wraz z zasięgiem oferuje T-Mobile i Orange. Zainteresowały mnie dwie oferty T-Mobile w ofercie MAX za 79,99 zł oraz Orange Internet domowy 4G 150 GB + 100 GB. Z tego co udało mi się wyczytać i z opinii które znalazłem to bardziej korzystnie prezentuje się T-Mobile. Zależy mi na ofercie, która pozwoli mi Nam na oglądanie Netflixa, Youtube, gry komputerowe takie jak WOT, WOW itp. 

Może ktoś miał okazję korzystać z internetu w tej formie? Ewentualnie korzysta i podzieli się opiniami. 

Lokalizacja: Warszawa, okolice Starego Miasta (tuż przy Wiśle). 

Z góry dziękuję. 

Link to post
Share on other sites

A czemu nie Play?
Jeżeli Ci zależy na dobrym pingu i masz w pobliżu nadajnik Play to szczerze polecam. Ja mam stały ping i mogę bezproblemowo grać w gry online, takie jak PUBG, czy OW. 
Ja akurat mam słabą umowę pod względem prędkości, ale często jeszcze za granicę i korzystam z tego internetu, dlatego też nie wykorzystuje zbyt zbyt wiele.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Czy router huawei  b525s jest wystarczająco dobry w porównaniu do b529?

To zależy bo oba modele szczególnie się nie różnią - B529 ma wbudowany akumulator, B525s nie; B529 ma tylko 1 port LAN natomiast B525s ma 4 porty LAN. Sam mam B525s w umowie T-mobile Internet Domowy do 60Mbit/s  - wyciskam 45 Mbit DL oraz 18 Mbit UL.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...