Skocz do zawartości

Xbox one s brak obrazu na TV, na monitorze jest ok.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez mesiah1989,

Recommended Posts

Witam. Mam problem z konsolą. Po zakupie podłączyłem ją pod swój monitor (HP LP2475w) i wszystko działało. Teraz przy próbie podłączenia pod tv (43 cale 1080p) mam notoryczny brak obrazu. Próbowałem już w ustawieniach zmniejszać rozdzielczość do 720p ale nie pomaga. Monitor jest ok, a na telewizorze brak sygnału. Zmiana kabli nic nie wniosła. Dodam, ze na telewizorze odtwarzacz blu-ray oraz dekoder działają jak należy także hdmi nie jest uszkodzone. Będę wdzięczny za jakieś sugestie.

Edytowane przez mesiah1989
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Zrobiłem reset ustawień konsoli. Konsola startuje w 480p i obraz jest. Jak tylko włączę 720p lub 1080p obraz ginie. Coś jest nie tak bo telewizor obsługuje 1080p bez problemów. Zmiany 50/60 hz nie pomagają. Teraz w ogóle się spierdzieliło bo po powrocie do monitora on też nie wykrywa konsoli. Według mnie coś może być z nią nie tak.


Konsola chyba umarła. Co prawda pokazuje obraz na telewizorze w 480p ale nic więcej. Na monitorze nic, na telewizorze przy 720p i 1080p brak obrazu. Do tego sporadycznie pojawiają się czerwone kropki. Cyrk na kółkach, wiozę ją jutro na gwarancje.


Konsola pojechała na gwarancje. Temat do zamknięcia.

Edytowane przez mesiah1989
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...