Skocz do zawartości

Odinstalowanie Driver Booster 4


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez bobas8909,

Recommended Posts

Witam zainstalowałem program Driver Booster 4, który miał mi zaktualizować ale tak się złożyło że wszystko mam aktualne więc nie potrzebuję tego programu. Podczas odinstalowania wywaliło mi błąd i nie mogę jego się pozbyć, w panelu sterowania gdy wejdę do Programy i Funkcje to nie nie wyświetla mi się ten program. Ręcznie próbowałem usunąć ale wyskakują mi tylko takie okienka http://wrzuc.se/i/587b1440e3381. Pomocy Format nie wchodzi w grę. Korzystałem również z tej strony i nie nie da się zrobić http://usunacmalware.trojanremovaltool.org/odinstalowac-iobit-driver-booster-calkowicie


Sprawdzanie kompa programami Malwarebytes i adwcleaner_6.042 nic one nie wykazały


Posiadam win 10 i jak wchodzę w ustawienia -> system -> aplikacje i funkcje to również tego programu nie ma


Teraz nie działa również usunięcie, żadnego pliku nie mogę wywalic


Po ponownym uruchomieniu da się juz usuwać, ale folder Iobit dalej w systemie jest, co prawda zajmuje tylko 33 mb ale nie wiem czy może mi z czasem bałaganu nie narobic

Edytowane przez bobas8909
Link to post
Share on other sites

Czyli programem IObit Driver Booster Removal nie dało rady? W trybie awaryjnym próbowałeś?

Tak próbowałem i nie idzie za cholerę

Sprawdź w Menadżerze zadań czy nie jest uruchomiony proces powiązany z programem oraz w usługach systemowych czy IObit nie utworzył usługi, którą należy zatrzymać, aby usunąć składniki programu.

Sprawdzałem i nic nie znalazłem, jak  by był wyłączony ale nie jest bo nie mogę usunąć. Został sam teraz folder z pozostałymi składnikami, ale po dłuższym przeszukiwaniem za pomocą CCleaner udało się usunąć wszystko.

Czyli chyba temat do zamknięcia.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...