Skocz do zawartości

Error przy wpisywaniu IP routera.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Longhorn,

Recommended Posts

Witam,
 
otóż chciałem dzisiaj zmienić hasło na Wi-Fi, wpisałem w przeglądarce 192.168.1.1 i wyskakuje mi error (obrazek w załączniku). Zrobiłem reset Routera przytrzymując reset przez min. 30 sek i to samo. Internet działa mi normalnie po podłączeniu kabla ethernet, lecz chcę mieć Wi-Fi. Proszę mi pomóc, ponieważ w tym dniu potrzebuje już mieć Wi-Fi. 

 

 
Edytowane przez satya
Link to post
Share on other sites

Jak masz adres bramy?

 

Brama domyśla to: 192.168.100.101, lecz na innym komputerze wyskakiwało mi 192.168.1.1. Próbowałem na tym i na tamtym wpisać ip routera, czyli 192.168.1.1 i wyskakuje to samo. Gdy wpisuję 192.168.100.101 wyskakuje mi żebym wpisał dane logowania, lecz admin, admin nie działa (tak jest napisane na routerze). 

 

 

Podłącz się bezpośrednio z routerem kablem do portu LAN. Prawdopodobnie masz drugi router o tym samym IP np. od dostawcy internetu i łączysz się z nim.

Łączę się bezpośrednio do portu LAN i dalej to samo.

 

EDIT: Jeszcze jedno. Zauważyłem w telefonie, że dalej widzę Wi-Fi routera, lecz nazwa to model routera a hasła nie znam.

Edytowane przez satya
Link to post
Share on other sites

Na razie to błądzimy po omacku, daj lepiej rysunek co i jak masz podłączone. A chodziło mi o pozostawienie tylko kabla łączącego router z komputerem no i oczywiście zasilający też musi zostać.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dziękuję ślicznie, to jednak pomogło. Wszystko sobie skonfigurowałem. Lecz mam problem teraz w telefonem, ponieważ łączę się Wi-Fi i wyskakuje problem z niestabilnym połączeniem. Dziwne, bo na innym telefonie działa i jeszcze na innym laptopie, tylko z tym telefonem mam problem. Czy wiecie może, jaki może być problem? Dziękuję raz jeszcze.

Edytowane przez satya
Link to post
Share on other sites

Łączę się normalnie na Wi-Fi i gdy jestem połączony po prostu nie mam internetu. I wyskakuje potem "Niestabilne połączenie internetowe". Działało mi normalnie na tym telefonie przed tym problemem z tematu. Przypominam, że sprawdzałem na innym telefonie i na laptopie z tym samym Internetem i wszystko działało. 


Już się samo naprawiło. Dziękuję za pomoc. Temat do zamknięcia.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...