Skocz do zawartości

Laptop pod tablicę LED


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez przemusss1990r,

Recommended Posts

Cześć, 

Mam taką sprawę. Otóż teściu jest w radzie kościelnej i uradzili aby zakupić wyświetlacz do kościoła, taki diodowy. Popytali i cena takiego jest dość spora i za duża jak na budżet kaplicy. Znajomy elektronik zaproponował sprowadzenie z chin ale to też nie jest najtańsza opcja.

Podsunął pomysł aby połączyć ze sobą dwa ekrany LED, które może zakupić, co da w sumie powierzchnię szerokości około 1.2m- co jest zadowalające.

Potrzeba do tego laptop i jakiś program.

Możecie polecić jakiś używany laptop w granicach 14 cali lub większy?

-Wiem, że musi posiadać złącze cyfrowe lub HDMI.

-bez zbędnych fajerwerków.

-faktura VAT

-System Windows XP lub 7.

-cena jak najtaniej:) max 700zł

 

znalazłem coś takiego:

http://allegro.pl/dell-vostro-v131-4-320-hdmi-usb-3-0-kamera-win-7-i5853286573.html

http://allegro.pl/laptop-dell-e6420-i5-3-20ghz-4gb-160gb-win-7-pro-i6559828370.html

 

może ktoś jest w temacie i podrzuci jakiś program, który się będzie dobrze sprawdzał?

Link to post
Share on other sites

nie macie jeszcze softu, nie wiecie jak to ma działać a już chcesz wydawać "publicznie" pieniądze? Czy to jest niezbędny wydatek? Może lepiej niech wierni kasę przeznaczą na WOŚP? Kupowanie starego laptopa za pieniądze ze zbiórki do tego cudowanie z dwoma monitorami. Poroniony pomysł.

Link to post
Share on other sites

nie macie jeszcze softu, nie wiecie jak to ma działać a już chcesz wydawać "publicznie" pieniądze? Czy to jest niezbędny wydatek? Może lepiej niech wierni kasę przeznaczą na WOŚP? Kupowanie starego laptopa za pieniądze ze zbiórki do tego cudowanie z dwoma monitorami. Poroniony pomysł.

jeśli nie znasz sytuacji to się nie wypowiadaj- i czytaj ze zrozumieniem- instalacją zajmuje się elektronik więc raczej wie co robi- już coś takiego montował i sprawdza się bardzo dobrze- soft też zaproponował ale chciałem się poradzić też innych.

A co do pieniędzy to się nie martw. Ja z teściem płacę za laptopa jako datek dla kaplicy. Każdy daje ile może, nic nie zabieramy ze składki, nawet jeśli to Cię tak boli to wiedz, że raz w miesiącu jest składka inwestycyjna- ot tak bo może nie wiesz takich rzeczy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...