Skocz do zawartości

Brak Aero mało fps, po restarcie smiga :/


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez adriann72,

Recommended Posts

  • 1 rok później...
  • Rozwiązanie

Sory, że odkopuje stary temat, ale prawdopodobnie znalazłem przyczynę mojego starego problemu. Wymieniłem procka na intela i7 4790. Zainstalowałem wszystkie najnowsze stery od mobo i gpu. Włączam kompa i tu znowu brak aero + niska wydajność. Postanowiłem usunąć "nowe" sterowniki crimson od AMD i zainstalować stare sterowniki z płyty dołączonej do grafy AMD CCC. Wyłączyłem komputer i po włączeniu wszystko śmiga tak jak powinno być. Tylko zastanawia mnie to, z czym "gryzły" najnowsze stery crimson. Nie sprawdzałem tych starych sterowników na starej konfiguracji. Ostatnie pytanie brzmi czy coś się stanie, przez posiadanie starych sterowników do gpu?

Pozdrawiam!

Edytowane przez adriann72
Link to post
Share on other sites

A co ma się stać? Ewentualnie będzie mniej fps w nowszych grach. Trzeba przetestować i porównać. Jeśli wydajność nie będzie ciebie zadowalać, można sprawdzić jakąś wersję przed crimson, np. Catalyst 15.7.1 z 08.2015 bo pewnie są nowsze od tych z płyty.

Edytowane przez toska78
Link to post
Share on other sites

A co ma się stać? Ewentualnie będzie mniej fps w nowszych grach. Trzeba przetestować i porównać. Jeśli wydajność nie będzie ciebie zadowalać, można sprawdzić jakąś wersję przed crimson, np. Catalyst 15.7.1 z 08.2015 bo pewnie są nowsze od tych z płyty.

Problem w tym, że nigdzie nie ma tych sterowników do pobrania. Wszędzie się wpierdzielają te stery crimson...

Edit: Dobra znalazłem te stery, dzięki za pomoc.

Edytowane przez adriann72
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...