Skocz do zawartości

Płyn chłodniczy niebieski do częstych zmian


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez sebbo98,

Recommended Posts

Witajcie. Obecnie w moim układzie pływa sobie aurora ale przyznam że się z niej już wyleczyłem - po prostu straciła efekt po 2 tygodniach  :D

 

Przebudowuje zabudowę układu i chcę dołożyć chłodnicę, tym razem szukam jednak NAJTAŃSZEGO możliwie płynu, wiem że są nawet opakowania 5 litrowe. Nie chce jednak kupić jakiejś tandety...

Możecie polecić mi jakiś produkt który spełniałby moje wymagania? Koniecznie niebieski  :)

 

Osobiście mam na oku ten: http://www.angela.pl/p10223,aquacomputer-double-protect-ultra-5l-niebieski.html

Link to post
Share on other sites

Borygo jest gestrze, warto troche je rozcienczyc

 

Dobrze to widać nalewając "koncentrat" do butelki i energicznie potrząsnąć - bańki powietrza nie uciekają zbyt szybko do góry.

Też kiedyś korzystałem z tego rozwiązania i stosunek cena / jakość jest chyba najlepszy. Walory estetyczne to sprawa indywidualna ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ok, czyli rozumiem że proporcje trzeba ustalić samemu żeby płyn był odpowiednio rzadki... Dzięki, przy najbliższej okazji wpadnę na stacje i kupię borygo, destylki mam zapas więc będzie płyn za pół ceny...

 

 

A tak przy korzystając z Waszej obecności - do karty mam doprowadzone 8+6pin i nie wiem czy kupić grzebienie 14pinowe czy osobno 6 i 8 pin... Sam myślę nad tym 14 pinowym i połączeniem obu wiązek. No i oszczędność - całe 7zł  :D Jak myślicie?

Link to post
Share on other sites
  • 2 lata później...

Trochę odkopię temat.

 

Czy ktoś do borygo i destylki dodawał środki grzybobójcze?

Mi w takim płynie ukazał się dziwna białą postać w rezerwuarze. Grzyb na górze wody. Następnie to zapchało wszystko ...

 

Środek grzybobójczy - mam na myśli płyny sanitarne do czyszczenia WC etc.

Ktoś coś?

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...