Skocz do zawartości

Laptop do 3000? Najlepsze Lenovo?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez _Skipper_,

Recommended Posts

Cześć. Czy dobrze widzę, że w okolicy 3000zł w sumie nie ma nic lepszego niż Lenovo y50-70? Zależy mi na tym, żeby był jakiś system ( i tak do Win10 zaktualizuję), powyżej 15cali. Chciałbym, żeby rozdzielczość była 1360x768, albo 1600x900, ale takie czasy, że od telefonów po laptopy producenci chcą kusić wielkimi rozdzielczościami, zamiast stonować wszystkie podzespoły. Sam się dałem nabrać na duży telefon z dużą rozdzielczością za 300zł...Dlatego się interesuje tym Lenovo, pomimo, że jest FullHD.

Grzebię w Unreal Engine 4, czasami się w coś zagra. Bardziej od gier martwi mnie to, żebym chociaż trochę mógł tego UE4 odpalić, nie tworzę jakichś wielkich gier z wymagającą grafiką bo nie mam takich zdolności :D

No i jest jeszcze ten temat... http://forum.benchmark.pl/topic/184456-lenovo-gwarancja-standardypodej%C5%9Bcie-do-kupuj%C4%85cego/

Korzystając z okazji. Istnieją do laptopów inne karty niż od Nvidii? :D Znaczy, widzę, że istnieją, ale nic mi te nazwy nie mówią. Może coś z Radeonów będzie lepsze.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Najwydajniejszy w tym przedziale cenowym jest Lenovo Y50.

http://allegro.pl/lenovo-y50-70-i5-4210h-8gb-1000gb-gtx960-250zl-i5624605212.html

 

System operacyjny możesz mieć na 270 dni, za darmo -> odwiedź mój profil.

 

Nie, w tym przedziale cenowym (z nowych laptopów) karty od zielonych są najwydajniejsze.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Parę laptopów już naprawiłem, myślisz, że bez wsparcia technicznego nie dam rady? Ogólnie nie lubię oddawać rzeczy na gwarancje i te sprawy, nie ufam ludziom którzy to robią.

No dobra, logiczne, że jest mniej wydajna. Ale spójrz na przykładzie wiedźmin 3. Dla Lenovo ustawienia adekwatne to HIGH czyli 1920x1080, a dla tego ASUSa MID, czyli 1360x768. Jakby tak porównać, to GTX950m ma w mid więcej FPS. No bo jak będę grał na LENOVO w 1360x768 to to nie będzie zbyt fajnie wyglądało chyba.

Link to post
Share on other sites

Dobra, nie ma co kombinować. Biorę to Lenovo. Z Systemem sobie poradzę, dołożę te 99zł bo 4GB RAM to lipa. A co do serwisu, to dam sobie radę, nie ma co się martwić na zapas, poza tym mam takie prawo, że jak coś kupię to ma być nowe i sprawne i mogę o to walczyć w różnych miejscach. Tfu tfu :D

W sumie można zamykać.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...