Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

Ogłoszenie: Jak poprosić o pomoc w dziale "Telefony komórkowe i smartfony"


Napisane przez Igoruss


Igoruss
  • ⏪⏸⏩

  • 10462 postów

Oto krótka lista wytycznych których powinieneś/powinnaś się trzymać przy zakładaniu nowego tematu w dziale Telefony komórkowe i smartfony oraz Tablety, nawigacje GPS i sprzęt mobilny. Stosując się do tych kilku punków ułatwisz zadanie forumowiczom a sam uzyskasz szybszą i bardziej fachową pomoc.

 

1) Przeglądaj forum i używaj wyszukiwarki.
Zanim założysz nowy wątek pamiętaj, aby sprawdzić czy podobny nie został już rozwiązany. Codziennie pojawiają się podobne lub takie same tematy, przez co na forum robi się bałagan, a użytkownikom nie chce się po raz setny odpowiadać na pytanie "Jaki telefon do 800zł".
Polecamy zapoznać się z:

 

2) Porządnie nazwij swój temat.
W nazwie tematu powinna znaleźć się informacja jaką kwota dysponujesz oraz ewentualnie rozmiar czy preferowany systemem mobilny lub problem który Cię dręczy.

 

3) Informacje które powinny się znaleźć w Twoim poście:

  • budżet
  • gdzie zamierzasz dokonać zakupu (kupujesz w sklepie? szukasz okazji na allegro? podpisujesz/przedłużasz umowę z operatorem? podaj nazwę oferty i kwotę lub listę dostępnych modeli)
  • nowy czy używany (chcesz być pierwszym właścicielem? pamiętaj jednak, że w cenie nowego modelu zawsze kupisz model o lepszej specyfikacji z drugiej ręki)
  • preferowany rozmiar wyświetlacza
  • preferowany system mobilny (Android, Windows Phone, iOS, bez znaczenia itp.)
  • do czego będziesz używać urządzenia (np. dzwonienie/sms, poczta, internet, muzyka, filmy, gry, robienie zdjęć itp.)
  • najważniejsze wymagania (np. dobra jakość muzyki, ładne zdjęcia, długi czas pracy, dual-sim itp.)
Wzór do skopiowania:
Spoiler

 

4) Pisownia!
Pamiętaj aby Twoja wypowiedź wyglądała schudnie i estetycznie. Rażące błędy ortograficzne mogą zniechęcić innych użytkowników. Staraj się wypunktować najważniejsze informacje oraz nie rozpisuj się zbytnio. Wiele osób, gdy zobaczy dwustronicowy esej pisany 'ciurkiem' omija taki temat.

 

Z poważaniem, administracja forum.benchmark.pl