Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

czasterowe wariacje

MYWIGO EXCITE GIII MWG 459 - tani i dobry dual SIM?

MYWIGO EXCITE GIII MWG 459 - tani i dobry dual SIM? miniRecenzja
Zdjęcie
Wraz z rozwojem sektora urządzeń mobilnych mamy dostęp do coraz większej gamy tych „zabaweczek" . Nasz wybór nie ogranicza się już tylko do modeli markowych. Na rynku dostępnych jest coraz więcej „niemarkowych urządzeń” takich jak ; smartfony, pablety czy tablety.
Wielu z Was zapewne często się zastanawiało nad tym, czy brak brandu znacząco wpływa na jak...
Czytaj wpis »

Samsung Galaxy Note EDGE SM-N915FY - obiektywny test

Samsung Galaxy Note EDGE SM-N915FY - obiektywny test miniRecenzja
Zdjęcie
W dniu 1 marca 1938 roku Byung-Chull Lee rozpoczął swoją działalność biznesową w miejscowości Taegu w Korei. Prawdopodobnie nie śnił nawet o tym, że po latach jego firma przerodzi się w globalną korporacje, słynącą z innowacyjnej elektroniki, a jednak tak się stało. Warto pamiętać o tym, że między rokiem 1938-1969 „trzy gwiazdki”, specjalizowały się w e...
Czytaj wpis »

Lenovo Yoga Tablet 10.1 - test tabletu home & business class

Lenovo Yoga Tablet 10.1 - test tabletu home & business class miniRecenzja
Zdjęcie
Cała historia rozpoczęła się w lipcu 2005 roku. Wtedy to właśnie Google zakupiło nie mówiącą jeszcze nic nikomu małą firmę Android Inc. Spekulacje rynku były różne, niektórzy nie wróżyli nic dobrego w zapędach Googla, inni zaś oczekiwali przełomu na rynku urządzeń mobilnych.
Czytaj wpis »

AAB Cooling Super Silent P4 PWM - mały wojownik?

AAB Cooling Super Silent P4 PWM - mały wojownik? miniRecenzja
Zdjęcie
Dzięki niedawno zamieszczonemu przez użytkownika Diego_90 na blogu benchmark.pl wpisie mogliście sprawdzić jak spisuje się chłodzenie AAB Cooling Super Silent P4 PWM w połączeniu z procesorem AMD. Gdy tylko nadarzyła się taka okazja postanowiłem wypożyczyć chłodzenie do testów, aby przyjrzeć się bliżej jemu oraz jego możliwością schładzania procesora Intel.
Czytaj wpis »

Natec Genesis HV55 - czy warto kupować?

Natec Genesis HV55 - czy warto kupować? miniRecenzje
Zdjęcie
Marka Genesis to pod marka Natec. Celem produktów kryjących się właśnie pod tym logo jest zapewnienie wysokiej jakości sprzętu, łączącego w sobie najlepsze cechy dotychczasowych rozwiązań rynku z rozsądną cenom. Natec Genesis stara się prężnie rozwijać i zapewniać potencjalnym klientom nowe produkty takie jak: myszki, klawiatury, słuchawki, gamepady, podkładki pod myszki, adaptery do konsol. Tym razem w moje rączki wpadły bezprzewodowe słuchawki dla graczy NATEC GENESIS HV55. Po lekturze dalszej części będziecie mogli ocenić, czy są one w ogóle warte waszego zainteresowania oraz zakupu.
Czytaj wpis »