Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

czasterowe wariacje

Samsung Galaxy Note EDGE SM-N915FY - obiektywny test

Samsung Galaxy Note EDGE SM-N915FY - obiektywny test miniRecenzja
Zdjęcie
W dniu 1 marca 1938 roku Byung-Chull Lee rozpoczął swoją działalność biznesową w miejscowości Taegu w Korei. Prawdopodobnie nie śnił nawet o tym, że po latach jego firma przerodzi się w globalną korporacje, słynącą z innowacyjnej elektroniki, a jednak tak się stało. Warto pamiętać o tym, że między rokiem 1938-1969 „trzy gwiazdki”, specjalizowały się w e...
Czytaj wpis »

Lenovo Yoga Tablet 10.1 - test tabletu home & business class

Lenovo Yoga Tablet 10.1 - test tabletu home & business class miniRecenzja
Zdjęcie
Cała historia rozpoczęła się w lipcu 2005 roku. Wtedy to właśnie Google zakupiło nie mówiącą jeszcze nic nikomu małą firmę Android Inc. Spekulacje rynku były różne, niektórzy nie wróżyli nic dobrego w zapędach Googla, inni zaś oczekiwali przełomu na rynku urządzeń mobilnych.
Czytaj wpis »

Ainolowe rewolucje - część ósma: Wybór launchera

Ainolowe rewolucje - część ósma: Wybór launchera
Zdjęcie
Skoro udało mi się uporać z tak podstawowymi rzeczami jak reanimacja tabletu po ucegleniu oraz wgranie alternatywnego ROM-u, przyszedł czas na wybranie odpowiedniego launcher. Na moim smartfonie HTC Desire HD od dawna korzystam z Nova Launcher Prime. Jednak po jego instalacji na bohaterze nie przypadł mi zbytnio do gustu, cóż widocznie na małym ekranie prezentuje się on bardziej okazale. Ponieważ nie odpowiadał mi domyślny launcher zintegrowany z systemem, potrzeba zmusiła mnie do przejrzenia sklepu Google Play i odnalezienia jakiejś sensownej alternatywy.
Czytaj wpis »

Ainolowe rewolucje - część siódma: Test wydajności

Ainolowe rewolucje - część siódma: Test wydajności
Zdjęcie
Bohater gości już w moim domu od pewnego czasu. Zdążyłem z nim się oswoić i poznać jego słabe oraz mocne strony. Jednak zaczęło mnie coraz bardziej interesować, jak prezentuje się jego wydajność w testach syntetycznych (benchmarkach) oraz grach. Aby pokazać jaką mocą obliczeniową dysponuje Ainol Hero 10 posłużę się kilkoma testami syntetycznymi i grami. Zanim przejdziemy dalej pora na małe przypomnienie parametrów technicznych tablecika.
Czytaj wpis »

Ainolowe rewolucje - część szósta: ROM, TWRP Recovery, CyanogenMod w dążeniu do doskonałości

Ainolowe rewolucje - część szósta: ROM, TWRP Recovery, CyanogenMod w dążeniu do doskonałości
Zdjęcie
Skoro wreszcie udało się mi uporać z uceglonym tabletem i ostatecznie podjąć decyzje o zmianie oprogramowania na alternatywne, nadszedł najwyższy czas aby wybrać jego odpowiednią wersje.
Przeszukując internet odnalazłem trzy sensowne ROM-y dedykowane dla Aniola Hero: CyanogenMod 10, ParanoidAndroid 3+, AOKP 4.2 z czego najbardziej przypadł mi do gustu CyanogenMod, z którego odmianami mam do czynienia praktycznie od początku swojej przygody z urządzeniami wyposażonymi w system operacyjny Android.
Czytaj wpis »