Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

Gamdias Hermes - klawiatura perfekcyjna?

Gamdias Hermes - klawiatura perfekcyjna?
Gamdias to producent, który dopiero wchodzi na polski rynek. Trzeba jednak przyznać, że wychodzi to mu naprawdę dobrze, bo sprzęt, który wychodzi spod niemieskiej taśmy produkcyjnej cec(h)uje się dopracowaniem i zadbaniem o każdy szczegół.

Niemiecka precyzja dała o sobie znać również w przypadku klawiatury, która trafiła do mnie na testy. Zapraszam do obejrzenia wideorecenzji, którą dla Was przygotowałem. A co Wy sądzicie o produkcie Gamdias?Przełączniki Cherry MX Brown:

Cherry MX Brown, jak każda „wisienkowa” konstrukcja, posiada czteromilimetrowy skok. Do punktu aktywacji wystarczy zaś 2 mm. Wtedy też wyczuwalna jest odpowiedź zwrotna, którą można wyczuć poprzez mały opór klawisza i drobny uskok po pokonaniu go.

Siła potrzebna do aktywacji to 45 g. Jest to mniejsza wartość niż w przypadku niebieskich czy czarnych przełączników. Wyczuwalny opór sprawia jednak, że klawisz może być odczuwany jako twardszy, niż jest w rzeczywistości.
  • 1

* * * * * 1 głosów


I am here for the share this latest word finder it is the nice fun for the all players so got it hurry.

    • 0