Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

Goclever Quantum 500 - wysoka jakość za 400 zł?

Goclever Quantum 500 - wysoka jakość za 400 zł?
Goclever to polska marka, która coraz mocniej zaznacza swoją obecność na rynku urządzeń mobilnych. Ba, można nawet powiedzieć, że wraz z kilkoma innymi producentami przeprowadza małą rewolucję wśród smartfonów i tabletów. Do niedawna jakość kojarzona była tylko z najdroższymi urządzeniami. Dziś, m.in. dzięki Goclever, bez problemu znaleźć można sprzęty, które mają znakomity stosunek jakości do ceny. Jeszcze przed kilkoma laty Goclever kojarzony był głównie z dobrymi nawigacjami samochodowymi, dziś jednak jest to coraz prężniej rozwijająca się marka.

Konsekwentnie rozwijane są serie smartfonów Insignia i Quantum. Ta pierwsza pochwalić się może choćby modelami 5 i 5X, które zebrały świetnie opinie recenzentów. Niedawno do sprzedaży wprowadzono Insignię 500, wydająca się być „piątką” po liftingu, a już wkrótce doczekamy się premiery modelu 500i, która pochwalić się może jeszcze lepszą specyfikacją (m.in. 8-rdzeniowym procesorem MediaTeka).

Jeśli zaś chodzi o serię Quantum, to do dyspozycji użytkowników producent oddaje coraz więcej modeli. 400, 450, 500 i wreszcie phablet Quantum 600 – a to wszystko pod szyldem „Dobra jakość, niska cena”. Jakiś czas temu dotarł do mnie jeden z nich – obiektem dzisiejszej recenzji będzie Goclever Quantum 500.

Zapraszam do oglądania!


  • 5

* * * - - 4 głosów


Tanie marki coraz mocniej wchodzą na rynek, jednak nadal jest duże przywiązanie klientów do markowych produktów które nadal dominują i trudno to będzie zmienić. Dobrze jednak że wchodzą tacy producenci jak Goclever itp ponieważ wymusza to konkurencję przez co ceny są znacznie niższe niż jeszcze rok temu.

    • 1

Telefon jak telefon. Ale sam serwis gwarancyjny w przypadku goclevera leży, z tego, co twierdzą internauci. Wielokrotnie widziałem recenzje na kilka stron dot ich serwisu które w tym momencie jak dla mnie skreśla ich z rynku :/

    • 0