Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

[Blogowy zawrót głowy] - zapowiedź!

[Blogowy zawrót głowy] - zapowiedź!

Ankieta: Czy podoba Ci się pomysł akcji "Blogowy zawrót głowy"? (17 użytkowników oddało głos)

Czy podoba Ci się pomysł akcji "Blogowy zawrót głowy"?

 1. Tak, to świetny pomysł! (9 głosów [52%])

  Procent głosów: 52%

 2. Zobaczymy co z tego wyjdzie - na razie nie komentuję. (5 głosów [29%])

  Procent głosów: 29%

 3. Nie, nie podoba mi się ta akcja (2 głosów [11%])

  Procent głosów: 11%

 4. Nie mam zdania na ten temat. (1 głosów [5%])

  Procent głosów: 5%

Goście nie mogą oddawać głosów
Polak uwielbia wszelkiego rodzaju przerwy. Przerwa śniadaniowa, na lunch, przerwa w szkole, weekendowa przerwa od pracy, wszelkiego rodzaju święta, wreszcie wakacje - zarówno te letnie, jak i zimowe.

I właśnie niedawno w części Polski rozpoczęła się jedna z ulubionych przerw uczniów w czasie roku szkolnego. Cieszą się na nią nie tylko młodzi, ale także i starsze pokolenie - bardzo często wyjeżdża się całą rodziną w góry czy za granicę. Jest to świetny czas do wypoczynku... jak również do czegoś pożytecznego, a zarazem przyjemnego!

Korzystając z rozpoczętych ferii zimowych, postanowiłem zrealizować pomysł, który pojawił się niedawno w mojej głowie. Przed nami 14 dni wypoczynku. Za oknem panują dość kiepskie warunki atmosferyczne, więc jest to świetna pora, aby popracować na komputerze.

W związku z tym możecie spodziewać się powiewu świeżości na moim blogu. Jutro, 21 stycznia, rozpoczynam akcję "Blogowy zawrót głowy".

Na czym polega ta akcja? Codziennie możecie spodziewać się nowych tekstów, recenzji, felietonów, wpisów. Mam nadzieję, że wszystkie będą ciekawe i zachęcą Was do odwiedzania mojego bloga.

Zachęcam również innych blogerów do wzięcia udziału w akcji "Blogowy zawrót głowy". Dzięki Wam ten pomysł nabierze większego rozgłosu i reakcji ze strony czytelników.

Na dziś to wszystko, jednak pamiętajcie - już jutro, we wtorek o 20:00, pierwszy tekst! A zaczynamy z grubej rury, więc spodziewajcie się czegoś specjalnego!

Do zobaczyska!
 • 10

* * * * * 3 głosów


Czekam na wpisy! Sam raczej nie podejmę rywalizacji.

  • 0

"Polak uwielbia wszelkiego rodzaju", dlatego w tym czasie kocham ćwiczyć: łóżking, śpioching i opie......ing :)

  • 5