Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

Od Kuchni

Samsung Galaxy A5 (2016) - 5 cali elegancji

Samsung Galaxy A5 (2016) - 5 cali elegancji miniRecenzja
Zdjęcie
Nieco ponad tydzień od napisania tej recenzji w ręce wpadło mi urządzenie jakim jest Samsung Galaxy A5 SM-A510F. Przez blisko tydzień miałem okazję męczyć go, aby sprawdzić, na co go stać. W tej krótkiej recenzji przedstawię Wam wynik tego pojedynku. Na początku chciałbym od razu wspomnieć, że nigdy nie byłem wielkim fanem firmy Samsung. Można by powiedzieć, że wręcz przeciwnie. Ten smartfon jednak zaintrygował mnie i dzięki temu macie teraz możliwość czytać moje wypociny.
Czytaj wpis »

Lenovo Yoga Tablet 2 10" Android - Danie Główne, czy Przystawka?

Lenovo Yoga Tablet 2 10" Android - Danie Główne, czy Przystawka? miniRecenzja
Zdjęcie
D zięki uprzejmości serwisu benchmark.pl, do mojej kuchni zawitał tablet Lenovo Yoga Tablet 2 10" z Androidem 4.4. Jako, że jestem niezwykle wybrednym szefem kuchni, nie obyłem się bez oceny sprawowania tegoż urządzenia. Przeszedł on najcięższe z najcięższych testów, takich jak przerażający test młotka i noża, białej rękawiczki, czy też sprawdzenie go...
Czytaj wpis »