Skocz do zawartości


Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

Oficjalne otwarcie blogów benchmark.pl

Oficjalne otwarcie blogów benchmark.pl
Tak! Nareszcie oficjalnie wystartowały blogi benchmark.pl. Od teraz nie tylko wybrańcy mogą publikować nowe wpisy, ale wszyscy zarejestrowani użytkownicy serwisu. Wszystko czego potrzeba, to poświęcenie 3 minut na założenie własnego kącika. Jednocześnie śpieszę z wyjaśnieniami gdzie podziały się miniRecenzje. Od teraz nowa platforma służyć będzie zarówno publikacji luźnych wpisów blogowych, jak też testów i recenzji. Nie porzucamy ich całkowicie, tylko przenosimy do nowego, nowocześniejszego systemu. Jednak wszystko w swojej kolejności.

W czasie beta-testów dziesiątka wytypowanych blogerów miała zadanie wprowadzić Was do nowego systemu. Ich nicki i nazwy blogów możecie znaleźć na przykład w tym wpisie. Owocem ich prac jest blisko setka wpisów oraz masa uwag i opinii, które pomogły poprawić działanie serwisu przed dzisiejszym, oficjalnym startem, a to nie koniec prac nad nim. Ich listę znajdziecie w rozwinięciu spoilera.

Załączona grafika


Spoiler


Wszystkie najważniejsze informacje, jakie musicie posiadać chcąc rozpocząć blogowanie zostały zebrane w tym wpisie. Znajdziecie tam porady jak utworzyć blog, jak korzystać z dostępnych narzędzi, dodawać nowe wpisy oraz obsługiwać edytor. Warto zajrzeć tam również po informacje jak zgłaszać wpis do publikacji. Poradnik będzie stale rozwijany oraz uzupełniany o najczęściej zadawane pytania, dlatego warto często do niego zaglądać. Oprócz tego obowiązkowa jest również znajomość Regulaminu bloga benchmark.pl.

Wracając jednak do spraw miniRecenzji. Od teraz publikowane będą one na blogu z odpowiednim oznaczeniem. Stary system zostanie wyłączony, jednak umieszczone tam teksty dalej będą dostępne do odczytu. Jeśli szykowaliście się do dodania nowej recenzji, zróbcie to już na blogu. Jeśli natomiast posiadacie niezaakceptowaną miniRecenzję, przenieście ją tutaj, gdzie będzie mogła być opublikowana. Po informacje jak wyróżnić MR od zwykłych wpisów zajrzycie do poradnika.

Załączona grafika


Na koniec ważna informacja. Wszyscy beta-testerzy otrzymali specjalną rangę, dzięki której oprócz wyróżniającego koloru uzyskali szereg udogodnień. Grupa ta jest wciąż otwarta i dopisywane do niej będą osoby aktywnie uczestniczące w rozwoju bloga benchmark.pl. Pod tym pojęciem rozumiemy nie tylko publikowanie dużej ilości wpisów, ale również częste komentowanie i ocenianie wpisów, do czego Was serdecznie zapraszamy. Zapraszamy również do zgłaszania błędów, opinii i uwag, które pomogą w dalszym rozwoju serwisu.
  • 4

* * * * * 2 głosów


Fajnie że ruszyły blogi ale co z mini recenzją lipca? Nie została wybrana a mamy już wrzesień. Jak można dostać się teraz do starego działu MR ze strony głównej?

    • 0

Minirecenzje lipca zostaną rozliczone niedługo. W sprawie dojścia do MR jeszcze się dowiem.

    • 2

miniRecenzje są dostępne w stopce, na każdej podstronie serwisu benchmark.pl :)

    • 3

Informacje

Rejestracja
17 mar 2009
Ostatnia wizyta
15 lut 2018 19:38 (offline)
Tytuł
ZDS
Urodziny
30.9.1992
Reputacja
2101 pkt.

Wrzesień 2020

N P W Ś C P S
  12345
6789101112
13141516171819
20 21 2223242526
27282930